İletişim

Göltürkbükü Mah. 34. Sk. No:20-1/1 Bodrum / Muğla
E-Posta: info@lavinyaotel.com
Telefon: +90 252 357 70 55

side-area-cards

Takip Et

Image Alt

Hakkımızda

Geleneksel Bir Bodrum Evi

Tatilin Tadını Lavinya’da Çıkarın

Bodrum, Göltürkbükü.

Semra ve Hakan çiftinin deneyimlerini ve sevgilerini paylaştıkları, eski bir Bodrum evi olan Lavinya Otel, kendine özgü mimarisini ve doğallığını koruyarak dekore edilmiştir.  Göltürkbükü koyunda denizle adeta kucaklaşan bir konuma sahip olup, Hava alanına 44 km, Bodrum İlçe merkezine 18 km, Yalıkavak Palmarine 12 km Türkbükü’ne 1,3 km mesafededir.

Sadeliği, temizliği ve rahatlığı ile kendinizi evinizde hissettircek olan Lavinya Otel, kumsal plajı, Ege’nin berrak suları ile sizi adeta büyüleyerek, vazgeçilmez bir tutku haline gelir. Güleryüz ve içtenlikle misafirlerine hizmet eden Lavinya Personeli sizi 40 yıldır burada tatil yapıyormuş gibi rahat hissettirir. Lavinya mutfağının tecrübeli şeflerinin elinden çıkan lezzetler damağınızda unutulmaz tatlar bırakır. Bir kez Lavinya’da tatil yapanlar, gelecek yıllarda tatil için yer aramazlar.

Burası Lavinya Otel

Selma ve Hakan Çifti Ailenizden Birileri Gibi

Semra ve Hakan çifti Lavinya Otel'in işletmecileri olarak gelen konukların ağırlanması, memnuniyeti gibi daha bir çok konudan sorumlu, her ikiside Lavinya Otel'den mutlu ayrılmanız ve buraya tekrar geleceğinizin garantisi.

BURADA HUZUR VAR

Deniz & Güneş Ege'nin Mavi Bayraklı Plajı

Lavinya Otel Göltürkbükü sizlere sadece bir tatil vaad etmiyor, burada bulunmak ve zaman geçirmek hiç olmadığı kadar heyecanlı ve unutulmaz olacak. Ege'nin efsanelere konu olmuş denizi ve doğası sizi kendisine hayran bırakacak.

WordPress Themes